Bariery przeciwśnieżne
Prawdziwa
granica śniegu

System Barier przeciwśnieżnych cechuje:

 • atest ITB – wszystkie sprzedawane elementy ochrony przeciwśniegowej posiadają wymagane aprobaty techniczne
 • powłoka malowana proszkowo jest odporna na korozję chemikalia, wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne
 • powłoka ochronna – cynkowanie ogniowe

Bariery przeciwśnieżne

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak niebezpieczny i ciężki może być śnieg. Warto zainwestować w zabezpieczenie przeciwśnieżne na dachu, aby spadające z dachu zaspy śnieżne nie stanowiły zagrożenia.

Problem ze zsuwającym się z dachu śniegiem tylko pozornie dotyczy właścicieli domów o dużym kącie nachylenia połaci dachu. Również posiadacze mniej stromych dachów już pierwszej zimy przekonają się, że i w tym przypadku warto pomyśleć o zabezpieczeniach.

Przy mniej stromych dachach problem może być nawet bardziej dotkliwy. O ile z połaci stromych śnieg zsuwa się na bieżąco, to na dachach o niższym kącie nachylenia zalegający przez kilka dni śnieg lodowacieje pod wpływem kilkukrotnego topnienia i zamarzania. Zaspa staje się ciężką bryłą, która zsuwając się z dachu, może zrobić wiele szkody.

Elementy systemu

Bariery przeciwśnieżne

Panel dachowy 25 mm

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych panelem dachowym z rąbkiem stojącym (klik). Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników, 4 docisków oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Panel dachowy 38 mm

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych panelem dachowym z rąbkiem stojącym (klik). Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników, 4 docisków oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Trapez

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych blachą trapezową. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Dachówka ceramiczna i betonowa

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych ceramiką i betonową. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Blachodachówka

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych blachodachówką. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Gont blaszany Janosik

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych dachówką gontopodobną Janosik. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Blachodachówka Finnera

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych modułową blachodachówką Finnera. Kompletny segment montażowych 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Blachodachówka Germania, German, Marii, Venecja

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych blachodachówką Germania, German, Marii, Venecja. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Blachodachówka Gerard, Decra

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych dachówką gontopodobną Decra, Gerard. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Bachodachówka Estima

Bariery przeciwśnieżne do dachów krytych dachówką Estima. Kompletny segment montażowy 3mb składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 4 mocowników oraz śrub mocujących. Kompletny segment montażowy 1,5 m składa się z 2 rur przeciwśnieżnych, 2 mocowników, 2 docisków oraz śrub mocujących.

Deklaracja właściwości użytkowych

Wypełnij i wyślij formularz, aby otrzymać dokument

  Gwarancja

  Wypełnij i wyślij formularz, aby otrzymać dokument

   Instrukcja montażu

   Wypełnij i wyślij formularz, aby otrzymać dokument

    Do pobrania

    SKORZYSTAJ Z PORADY
    NASZEGO EKSPERTA

    Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów udostępniamy numer telefonu i kontakt e-mail celem dokładnego zapoznania się z możliwościami i sposobami wykorzystania naszych produktów w Twojej inwestycji.

    •   +48 504 275 934
    •   doradca@aquaplast.pl
    • Facebook